Apie mus

  Mes esame jauni, energingi, tačiau pakankamai patyrę statybininkai, atliekantys bendruosius statybos, apdailos ir remonto darbus. Dirbame su verslo liudijimais ir esame orentuoti į Suvalkijos regioną : pirmiausia  į  Vilkaviškio miestą bei rajoną, Marijampolę ir jos apskritį. Tačiau tuo neapsiribojame - esame vykdę veiklą Vilniuje, Kaune, Druskininkuose ir tt.. Taigi, atstumas ne kliūtis.
  Ypatingas dėmesys -  kiekvienam klientui, nes jis unikalus, su savitais norais ir užsakymais, todėl dviejų vienodų objektų nebūna. Praktiškai kiekvienas naujas objektas mums tarytum iššūkis (dėl vis naujų, nestandartinių pageidavimų, pastoviai atsinaujinančių medžiagų, kintančių madų ir tt.) -  tenka ieškoti unikalių, netradicinių sprendimo būdų. Būtent dėl to pastoviai domimės naujausiomis technologijomis, medžiagomis, jų pritaikymo būdais naujuose ir remontuojamuose  objektuose.
  Visados vadovaujamės darbų kokybės reikalavimais, siekiame terminuotų sutarčių įgyvendinimo sutartu laiku. Taigi, pagrindinis mūsų uždavinys - iki smulkmenų perprasti užsakovų pageidavimus, atlikti juos kokybiškai ir per sutartą laiką.
  Manome, kad galėsime Jums pasiūlyti savo paslaugas, atitinkančias Jūsų poreikius už prieinamą kainą. Visados tikimės malonaus ir produktyvaus bendradarbiavimo.